Projektowanie wnętrz Krzysztof Ziółkowski

Oferta

Jako doświadczeni projektanci i architekci wnętrz chętnie podejmujemy się wyzwań zlecanych przez Klientów biznesowych. Działamy głównie na terenie Warszawy oraz okolic, chętnie też wykraczamy poza obszar Mazowsza. Uczestniczyliśmy w realizacji dużych inwestycji, jak i przy niewielkich założeniach projektowych.

Projektowanie wnętrz usługowych różni się od prac nad obiektami mieszkalnymi. Wymaga integralnego połączenia z estetyką i funkcjonalnością wartości, jakie reprezentuje przedsiębiorstwo. W propozycjach staramy się przedstawić cechy właściwe danej firmie, ukazać filary jej działania, przedstawić mocne strony.

Architektura dysponuje narzędziami, które pozwalają te elementy wydobyć. Dbamy o to, aby aranżacja wnętrza dla klienta biznesowego nie była spersonalizowana pod kątem indywidualnym. Naszym celem jest odpowiednie wyważenie preferencji Zamawiającego z ogólnymi trendami. Staramy się, aby każdy projekt był niepowtarzalny.

Przy zachowaniu oryginalności mamy na uwadze pewną uniwersalność. Dostosowujemy styl, kolor, dekoracje, układ przestrzenny do potrzeb Klienta, ale ważne jest dla nas również zagwarantowanie poczucia komfortu pracowników firmy i osób, które będą korzystały z oferowanych usług. Dlatego uważnie dobieramy poszczególne komponenty tworzące charakter wnętrza.