Dlaczego my?

Dlaczego my?

Żaden dobry projekt nie powstanie bez zaangażowania i pasji. Każda nowa realizacja to dla nas możliwość zobaczenia wnętrza oczami inwestora i dopasowania go na nowo do preferencji, oczekiwań i budżetu. Szanujemy czas i pieniądze osób, które nam zaufały. Chcemy, by wizja, którą wypracowaliśmy wspólnie z inwestorem znalazła stuprocentowe odzwierciedlenie w efekcie finalnym. Szczególny nacisk kładziemy na funkcjonalność i ponadczasowość, dzięki czemu nowe życie projektowanej przestrzeni może w pełni współgrać z codziennością naszych klientów.

Jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami, nowatorskimi rozwiązaniami i obowiązującymi trendami – regularnie bywamy na wydarzeniach branżowych, bierzemy udział w szkoleniach i targach.

Projektujemy na terenie całego kraju.

Kreatywny zespół

Opracowanie projektu, który będzie w stu procentach spełniał oczekiwania inwestora i zachowywał balans między obecnymi trendami, uniwersalnością, możliwościami lokalowymi i budżetem przeznaczonym na realizację wymaga szeregu umiejętności – tych technicznych, jak i kreatywnych, wizjonerskich. W zespole pracowni Krzysztofa Ziółkowskiego każdy odpowiada za to, w czym jest najlepszy. Połączenie kompetencji architektów z pasją to gwarancja, że projekt zostanie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, podobnie jak dalsza realizacja i koordynowanie prac.

Krzysztof Ziółkowski Właściciel pracowni

Wykształcenie zdobyte na kierunku Architektura Wnętrz dopełnia kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, od 2014 już we własnej pracowni.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą wygłaszając prelekcje o tematyce związanej z projektowaniem i aranżacją wnętrz. W punktach porad wnętrzarskich podpowiada też, jak prawidłowo zaaranżować przestrzeń mieszkalną lub usługową.

Na swoim koncie ma realizacje projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, a także udział w konkursach projektowych.

Odpowiada za finalny kształt projektu i kontakt z klientami.

Nasza odpowiedzialność to gwarancja
wysokiej jakości realizacji projektu.