Projektowanie wnętrz Krzysztof Ziółkowski

Oferta

Będąc architektami i projektantami wnętrz chętnie realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych nie tylko z Warszawy. Z naszymi pomysłami udajemy się również w inne regiony Polski, gdzie przygotowujemy unikalne aranżacje wnętrz mieszkalnych. Cenimy zaufanie, jakim darzą nas Inwestorzy, zlecając przygotowanie projektów wnętrz domów i mieszkań.

Architektura wnętrz prywatnych zdecydowanie różni się od przestrzeni lokali użytkowych, czy pomieszczeń biurowych. Często stanowi odzwierciedlenie charakteru i osobowości Zlecających. Jest dla nas ważne, aby poznać potrzeby, zainteresowania, preferencje Klientów. Tworząc plan wystroju staramy się te elementy uwzględniać w  proponowanych koncepcjach.

Projektowanie rozpoczynamy od rozmowy. Poznajemy wizję Klienta i staramy się w miarę możliwości wcielić ją w życie. Chętnie dzielimy się także swoją wiedzą i doświadczeniem. Wskazujemy ciekawe rozwiązania, które wykorzystaliśmy w innych realizacjach lub z którymi zapoznaliśmy się podczas branżowych targów, sympozjów, konferencji. Z uwagą śledzimy aktualne trendy. Nie ograniczamy się do projektowania lokali w stanie deweloperskim. Z chęcią przeprojektowujemy wnętrza z rynku wtórnego. Nasze usługi obejmują także koordynację prac i zamówień związanych z realizacją projektów.

W naszej praktyce przygotowywaliśmy pomieszczenia w stylu nowoczesnym, klasycznym, retro i wielu innych. Nie ograniczamy się do jednego kierunku działania, a w każdym zleceniu widzimy możliwość rozwoju swojego warsztatu i poszerzania horyzontów. Jednocześnie dbamy o nadanie pełnej funkcjonalności przestrzeni. Nic w naszych projektach nie jest przypadkowe.